Forums

     
Uz doto brīdi, portāls "Tankadroms" atrodas izstrādes stadijā. Atseviškas sadaļas ir nepilvērtīgas un var 100% nestrādāt. Bet satraukumam nav pamata, tuvākajā laikā visas kļūdas tiks novērstas.

Karstākās tēmas

Aktīvākie lietotāji

Jaunākie dalībnieki

Indigo
(76)
Ar4ssS
(6)
Sweet
(2)
bmw75
(0)
Kurbads
(0)

LAIMIGAIS
23.01.2021 (LV)
Relikts
10.01.2017 (GB)
Ar4ssS1967
26.03.2016 ()
Pikaču
01.06.2015 (LV)
LeprikonS
14.04.2013 (LV)

  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Tankadroms.do.am » Tests » kaut kas
kaut kas
<link type="text/css" rel="StyleSheet" href="/_st/my.css" />
Ziņojums # 1
Ceturtdiena, 12.01.2017, 08:25 ||
Tankadroma tankists
Ieraksti:
Reitings:
Medaļas:
Bāze:
Lielbritānija pēc valsts izstāšanās no Eiropas Savienības (ES) varētu pieprasīt darbadevējiem par katru nodarbināto kvalificēto viesstrādnieku no ES ik gadu maksāt 1000 sterliņu mārciņu lielu nodevu, pavēstīja valdība.

Šāda samaksa ir «mums ierosināta un varētu tikt piemērota» viesstrādniekiem no ES, Lordu palātas komitejai trešdien sacīja imigrācijas ministrs Roberts Gudvils.

Lielbritānija jau ir noteikusi šādu nodevu ārzemju darbiniekiem no valstīm, kas nav ES sastāvā. Šie noteikumi stāsies spēkā aprīlī.

Lielāks | mazāks
Sazināties
Izdrukāt

Ilustratīvs attēls


Ilustratīvs attēls. Foto: REUTERS/Scanpix

LETA--AP

Vakar, 18:52

Lielbritānija pēc valsts izstāšanās no Eiropas Savienības (ES) varētu pieprasīt darbadevējiem par katru nodarbināto kvalificēto viesstrādnieku no ES ik gadu maksāt 1000 sterliņu mārciņu lielu nodevu, pavēstīja valdība.

Šāda samaksa ir «mums ierosināta un varētu tikt piemērota» viesstrādniekiem no ES, Lordu palātas komitejai trešdien sacīja imigrācijas ministrs Roberts Gudvils.

Lielbritānija jau ir noteikusi šādu nodevu ārzemju darbiniekiem no valstīm, kas nav ES sastāvā. Šie noteikumi stāsies spēkā aprīlī.
Reklāma

Patlaban ES dalībvalstu pilsoņiem ir tiesības dzīvot un strādāt Lielbritānijā. Paredzams, ka šī pārvietošanās brīvība izbeigsies līdz ar Lielbritānijas izstāšanos no ES.

Domājams, tiks īstenota īpaša programma, kas ļaus laukstrādniekiem ierasties Lielbritānijā uz sezonas darbiem, piebilda Gudvils.




   
.: Indigo :. - Sasnieguma medaļas [?]
ielādē balvas ...
 
Forums » Tankadroms.do.am » Tests » kaut kas
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana: